تاریخچه شرکت کمپرسور کدخدایی

به نام يزدان پاك

 

اين شركت افتخار دارد با سابقه اي درخشان نزديك به نيم قرن در صنعت كمپرسورهاي هوا و تجهيزات هواي فشرده در خدمت هموطنان عزيز باشد.

اين كارخانه با توليد انواع كمپرسورهاي هوا در ظرفيتها و مدل هاي گوناگون مطابق با استانداردهاي جهاني و با بهترين كيفيت توانسته نياز صنايع مختلف كشور را تأمين نمايد.

كمپرسور كدخدائي از سال 1348 در مغازه اي كوچك عليرغم سرمايه و امكانات بسيار كم با تلاش و كوشش فراوان توسط آقاي حسين كدخدائي بعنوان اولين توليد كننده كمپرسور هوا در ايران توليد خود را آغاز نمود.

در آن زمان شركت هاي خارجي در ايران داراي نمايندگي بوده و نمونه هاي خارجي در بازار فراوان بود، مردم تمايلي به خريد كالاي ايراني نداشتند با اين وجود آقاي حسين كدخدائي نااميد نشد و با تلاش و پشتكار فراوان توانست بدون كپي برداري از نمونه هاي خارجي و فقط با ايده و طراحي خود كه حاصل سالها تجربه بود كمپرسوري را توليد نمايد كه قادر به رقابت با ماركهاي خارجي بود.

كيفيت برتر كمپرسور كدخدائي به تدريج توانست اعتماد مشتريان را به خود جلب نمايد و بعنوان بهترين مارك بازار مطرح گردد و بخش قابل توجه اي از بازار ايران را به خود اختصاص دهد و در سايه حمايت و اعتماد مشتريان خود توسعه يافته و در سال 1363 با ثبت شرکت و احداث كارخانه اي در شهرك صنعتي اشترجان و دریافت پروانه بهره برداری از وزارت صنایع و معادن به صورت تخصصي و پيشرفته به فعاليت خود ادامه دهد و در سال 1379 در صنعت كمپرسورهاي هوا براي اولين بار در ايران مؤفق به دريافت گواهينامه ISO  در مديريت كيفيت گرديد.

هم اكنون اين شركت با دستگاههاي جديد صنعتي و بهترين روشهاي توليد با كارشناسان و پرسنل متخصص با هدف توليد كالاي باكيفيت و مطابق با استانداردهاي جهاني در خدمت شما هموطنان عزيز مي باشد.

اميدواريم با حمايت شما بتوانيم گامي مؤثر در راه رسيدن به خود كفائي كشور عزيزمان ايران برداريم. 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به کمپرسور کدخدایی می باشد.